Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 100Mb/s netre vagyunk előfizet...

100Mb/s netre vagyunk előfizetve. Lefuttattam egy sebességtesztet és a legjobb download 0.31mbps a legjobb upload 0.41 mbps volt. Miért?

Figyelt kérdés
sebességteszt: [link]
2011. dec. 29. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem az eredményt linkelted be, hanem a tesztet. Mindenkinek egy újat nyit meg.


Egy félrenézésre gondolok, mert úgy tudom nincs senkinél kerek 100 megás net. UPC-nél 120 van, Diginél 80. Viszont a hálókártya szokott 100 megabites lenni, ami viszont a LAN-on történő sebességet jelöli, és nem a WAN-t.


Ha leírod hogy kinél fizettél elő, és milyen csomagra (linkkel például), akkor többet lehetne mondani.

2011. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak a datanetethtml-t kell kitörölni rosszul linketlem.
2011. dec. 29. 20:19
 3/12 A kérdező kommentje:
nem én fizettem elő, annyi sikerül kiderítenem hogy telefon+internet és közepes csomag.
2011. dec. 29. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Konkrétumok nélkül nem lehet mit mondani. Ha közepes csomag, kizárt hogy 100Mbps-os legyen, mert az felső kategória. A teszt alapján pedig valamilyen alapcsomagnak néz ki. Ha csak a szolgáltatót tudod, már lehetne tudni hogy milyen csomagjai vannak.


speedtest.net oldalon tudsz még tesztet futtatni. Ha mondjuk 5 mérésből hasonló eredményeket kapsz (kikapcsolva minden internettel kommunikáló plusz programot), akkor akörül lehet a sebesség.

2011. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kikapcsoltam mindent, lefuttattam még egyet: 0.09mbps

szerintem ennél még a tárcsázós net is gyorsabb.

2011. dec. 29. 20:49
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy t-home, kerestem a csomagot de nem találtam mivel apám fizette elő ő meg nem emlékszik :D
2011. dec. 29. 20:50
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy családi vagy extra vagyis vagy 15 vagy 25mbps
2011. dec. 29. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó, szerződést kötni gondolom kellett, aminek egy példánya megvan nektek. Vagy azt tudjátok hogy mennyit fizettek. Tényleg utoljára írom le, és többet nem tudok mondani: amíg nincs konkrét információd, csak tippelni lehet.


Amúgy a betárcsázós net az 56kbps-os, ahhoz képest a 900 azért messze gyorsabb.

És miután a T nem árul 40 Megabitnél gyorsabb csomagot, a 100-at ki is lehet lőni mint lehetőséget. Valamit elnéztél, ahogy az első hozzászólásban gondoltam.

2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
najó a f*szom kivan qurvára nincsen meg a szerződés se mert az apám elhányta de azért sírnak hogy sz@r a net és csináljam meg de hogya p1csába ha csomagot se lehet megtalálni mert össze van b@szva a szájbacs3szett telefonnal LE VAN B@SZVA AZ EGÉSZ!
2011. dec. 29. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod, ki a szolgáltatód (t-home?), szólj nekik, hogy nincs meg a szerződés, és hogy nézzék meg az elérésedet, ha még problémás. De ha tudsz, inkább váltsál upc-re. Nekem alapcsomag 10/1 Mbites 2600ft és elvagyok vele.
2011. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!