Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Hogy tudok Facebook...

SOS! Hogy tudok Facebook csoportot törölni?

Figyelt kérdés
Valójában új listát szerettem volna kreálni (amit ugye csak én látok), helyette véletlenül új csoportot hoztam létre, és hozzá is adtam embereket. Ez vér ciki, mert most mindenki kap róla értesítést. Nagy kétségbeesésemben kiléptem a csoportból, de ha beírom keresőbe még mindig kiadja. Viszont most fogalmam sincs, hogy tudnám törölni. Vagy ha kiléptem, ergó nincs admin, azt se látják, hogy én adtam hozzá őket? Nem tudja valaki, hogy tudnám minél gyorsabban eltüntetni? Előre is köszönöm!
2011. dec. 28. 15:22
 1/2 anonim válasza:

IGY MŰKÖDIK


Miután tájékoztatod a csoport tagokat a szándékodról, kilépteted az összes tagot a csoportból. Ennek eredménye képpen egyedül maradsz a csoportban.

Kilépteted saját magadat, mint megmaradt utolsó csoport tagot.

A Facebook ezzel megszűntnek tekinti a csoportot, befejeződött a Facebook csoport törlési folyamat.

2011. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) De az a baj, hogy én kiléptem a csoportból, az a pár ember, akiket hozzáadtam meg ott maradt, és így semmilyen műveletet nem tudok vele végrehajtani. (Nem engedi hogy kiléptessem a tagokat.) Még azelőtt szerettem volna megsemmisíteni a csoportot, hogy észrevennék a turpisságot, mert nem túl szép nevet adtam neki... Hát mindegy, mostmár égek mint a Reistag! XD
2011. dec. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!