Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben hogy tudom beállítni...

Gmail-ben hogy tudom beállítni, hogy egy bizonyos e-mail címről érkező leveleket egyáltalán ne kézbesítse nekem sehova, még a kukába se?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 18:13
 1/8 bánomisén ***** válasza:
100%
Én is kerestem ilyen beállítást, de nem találtam. A legjobb megoldás, amire ráleltem, a kuka volt.
2011. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bánomisén, ment a zöld kéz, akkor már együtt vagyunk. Várjuk a válaszokat!
2011. dec. 26. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:

jaj ezt pedig nem bonyi beállítani,a Gmail Beállításokban tudod a Szűrők-nél :


[link]

2011. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bánomisén ***** válasza:
100%
Előző: lehet, hogy nem "bonyi", de szerintem mindketten ott próbáltuk, mert hol máshol? Nem hülyék vagyunk, hanem nem találunk egy funkciót, valószínűleg azért, mert nincs is. Azt nem lehet megoldani, hogy ne is kézbesítődjön az a levél, amit nem akarunk megkapni, csak azt lehet beállítani, hogy hogyan kezelje a Gmail, miután fogadta.
2011. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bánomisén ***** válasza:
100%
Bocs, akkor nem előző, hanem 3. válaszolónak ment.
2011. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Első kivételével mentek a zöld kezek.
2011. dec. 26. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ami nekem nem kell azt spamnak jelölöm. és a spamba rakja. azt soha nem nézem, nem érdekel.
2011. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!