Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus után nem miért nem...

Vírus után nem miért nem működik a www.facebook.hu? Csak így enged be még gépen is www.0. facebook.hu vagy www.face. Book.hu

Figyelt kérdés
Kaptam kb 2 hónapja egy Wanna laugh vírust Facebook chaten, sajnos nem ismertem fel időben ezért megfertőzte a fiókom. A profilom ugyan helyreállt de még számítógépen is csak így enged be facebookra www.0.facebook.com. Az összes többi más weboldalt egyábként normálisan tudom használni. Vírusírtó után csak aface nem állt teljesen helyre vajon miért van ez???
2011. dec. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az oldal címe facebook.COM, nem .hu vagy face.book.hu, azok mind KAMU oldalak!
2011. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darkavid ***** válasza:
Szerintem a Facebook szervere, veszélyesnek ítélt számára nézve ezért zárolta a fiókod.De persze sok más lehetséges válasz is lehet.
2011. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit tudnák tenni hogy így működjön újra www.facebook.com és be is engedjen rendesen, mert beenged de csak ha ezt ütöm be gépen www.0.facebook.com elég érdekes
2011. dec. 24. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet ki kéne tisztítani a hosts filet a gépen, mert lehet a vírus beletúrt.

[link]

2011. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm és ez a host file visszaállítás megoldhatja a böngészőm problámáit? Illetve csak a böngészőmre van hatással?
2011. dec. 24. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:

TALÁN megoldja.

Ez az URL címek fordítására van hatással.

2011. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!