Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tudom feltölteni?

Hova tudom feltölteni?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt(tárhelyt) keresek ahova ingyen tudnék feltölteni filmeket,és így ha az oldalamon megosztom akkor az emberek letudják tölteni. Tudtok esetleg ilyen oldalt??
2011. dec. 22. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ingyenesen regisztrálható tárhelyek tiltják a warezt, és eltávolítják a tartalmat. Az adatmegosztó tárhelyek korlátozzák a fájlméretet, és csak darabokban tudod feltölteni a filmet. Amíg a te megosztásaidnál a letöltő a tárhely korlátozott sebességével letölti több óra alatt a filmet, addig a torrentoldalakról nem csak percekbe telik, hanem meg is nézi a filmet, mire a tárhelyes verzió a felénél sem tart.


Azért a filmekből van már olyan túlkínálat, és annyi helyről tudod őket letölteni, hogy aligha tudsz új belépőként a húzónevek mellett érvényesülni.


Megpróbáltam linkelni vagy nevet írni, de az oldal tiltja a szerzői jogok miatt.

2011. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

d

a

t

a

.

h

u


Bocs, de máshogy nem engedte beírni...

2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ(:
2011. dec. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!