Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok letölteni?

Miért nem tudok letölteni?

Figyelt kérdés

Pl: az flvto.com-ra be illesztek egy linket és tölteném le a zenét,de nem a gép nem azt adja be,hogy hova mentse hanem,hogy valami programot meg kell hozzá nyitni,de nem tudom,hogy mit.Ez csak 2 napja van így amióta csináltam átállításokat,de azokat már vissza csináltam,de akkor sem jó valamiért :/

WIN7-em van és firefox-ot használok.


2011. dec. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt az oldalt:

*****


Nehéz úgy segíteni, ha nem mondasz konkrét dolgokat. A "valami program" neve alapján azt is tudni lehetne hogy mi az, és mit kell csinálnod pontosan. Azt sem írod le mit állítottál át és hol, megint csak nem lehet megmondani hogy akkor mit állítsd be máshogyan ha nem lett jó azóta sem.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hello!

Nem az flvto.com-al van baja hanem úgy általában mindegyikkel.

És nem mondja,hogy milyen programot nyissak meg.

Amiket állítottam:

Bállítások---->általános----->rákérdezés fájlok letöltési helyére----->a letöltés párbeszédpanel megjelenítése fájlok letöltése közben.

De amiket elállítottam azokat már vissza csináltam!

2011. dec. 21. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ez a beállítás kell. Valami átállította a fájltársítást. Beállítások/alkalmazások-on belül kell megkeresni az mp3-t, és ott beállítani azt, hogy mindig rákérdezzen, vagy mindig mentsen. Most valami olyanon lehet hogy egy program vagy összetevő lejátssza, megnyissa.
2011. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Isten áldjon!

Köszönöm!

2011. dec. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!