Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonal levétele?

Facebook idővonal levétele?

Figyelt kérdés

nagyon rossz...

és állítólag ezt választani lehet hogy melyik?

nekem a régi kell-.-"

hogy lehet vissza állítani?


2011. dec. 20. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Sovány vigasz,én is kipróbáltam,de amúgy ez a jövő,tehát ezt teszik élesbe idővel majd a régi helyett,ahogy olvastam,ez hívatott leváltani az eddigi rendszert.Most lehet vissza lehet kapcsolni még valahogy,de ezt akarják véglegesíteni - ahogy olvastam.
2011. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22-től ez lesz-.-'
2011. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet levenni, mindenkinek ilyen lesz. Pedig nagyon rossz...
2011. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem értem...

sose azt újítják ami rossz-.-

hanem azt ami régi.. de jó

2011. dec. 20. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
22 elmúlt, mégse aktiválták...csak aki kiváncsiságból belőtte úgymaradt :D
2011. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de valamikor aktiválni fogják véglegesen
2011. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majdnem bizonyos,úgymond szinte biztosra vehető,hogy egyszercsak aktíválni fogják,lehet,hogy január elsején,lehet később,lehet hamarabb,ezt csak a Facebook legbelsőbb fejlesztői köreiben tudják biztosra,azok viszont csak így kérdésre nem fogják neked megmondani.


Szóval előbb-utóbb ez lesz,amit te is (és egyébként én is,kíváncsiságból) bekapcsoltál-bekapcsoltunk.A kérdés csak,hogy mikor teszik mindenki számára kötelezővé,illetve hogy ténylegesen tartják-e magukat a saját maguk által ígért dátumhoz.


Amúgy ebben a skinben is bennevannak ugyanazok a funkciók,tehát ugyanúgy lehet pl. törölni az adatlapodról azt,amit nem akarsz,hogy lásson mindenki(pl.játékalkalmazások post-jai,stb.)csak itt a jobb oldalon külön van játékok fül,és ott lehet a doboz jobb oldalán kell az amúgy nem látszó,csak egérodakattal megjelenő jelre kattintva törölgetni egyesével )

2011. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 simi évi válasza:
tudom hogy kell eltávolítani az idővonalat:töltsd le az User Agent Switcher -t és lépj be a facebookra aztán menj a eszközök és a defaut user agrent ben az internet expolerre és az internet expoler 7 re és már is kész van
2012. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aha nagyon. elrontódott vele az egész mozzila + fész... most vissza tettem idővonalasra de igyis rosszab aza idővonal mint volt..
2012. febr. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!