Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtuban mért nem birok...

A youtuban mért nem birok feltölteni?

Figyelt kérdés

Felszeretnék tölteni egy 45 perces lakodalmas összefoglalot de azt irja ki hogy a videot eltávolitottuk mert tul hosszu volt.Pedi már láttam olyanokat hogy 2 ora hosszás is volt a YOUTUBEN!!!!

Pl itt: http://www.youtube.com/results?search_query=100%25+Magyar+Re..


2011. dec. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig megszűnt a 15 perces korlát, és csak mérethatár volt, majd ezt visszavonták. Most megint korlátozott a sima felhasználóknak.
2011. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A régen regisztráltaknak, igy már nekem is lehet, még 2,5 órás és 10GB-os videom is van feltöltve.

Ha nem vétettél a szabályok ellen, kis idő mulva a bejelentkezési főlapodon téged is értesitenek, hogy:"Gratulálunk, fiókodba most már 15percnél hosszabb videot is feltölthetsz." Azt nem irják, hogy mennyit, csak azt, hogy hosszabbat!

Szóval légy türelmes.

2011. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszööm megoldottam
2011. dec. 21. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Megirnád hogyan?
2011. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor feltöltöttem akkor valahol azt irta ki hogy kéri a mobil számodat.Megadtam a számot és kaptam egy sms-t ez tartalmazta a kodot.A kodot beirtam és mentés és kész.Nekem igy sikerült.
2011. dec. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!