Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan módon megtudnak találni...

Olyan módon megtudnak találni hogy ÍP-cím alapján?

Figyelt kérdés
mert egy olyan dolgot követem el, ami miatt feljelentették azt az embert aki csinálta és ebb üzenet is van, és az ip cím alapján le tudnak nyomozni? ha igen akkor hogy akadájozhatom meG?
2011. dec. 18. 17:36
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha valóban komoly az ügy, és a rendőrség nyomozni kezd, akkor a szolgáltató köteles kiadni a kért információkat.

Ez ellen pedig semmit nem tudsz csinálni (utólag meg pláne).

2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon komoly bűncselekményt követtél el mondjuk beismertél egy két brutális gyilkosságot,vagy a 911et,akkor van esély a személyazonosságod kideritésére,de ha lehuztál vaterán 2-3 ezerrel valakit,vagy fenyegetőztél abból az ég adta világon semmi sem történik.
2011. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát egy olyan dologról van szó, hogy személyi jogok megsértése" avagy beléptem egy illető facebook-jába, és kiírogattam dolgokat meg irogattam embereknek..
2011. dec. 18. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
bárhova kommentelsz, bárhova regelsz, és beírsz, belinkelsz olyat amivel bűnt követsz el, meg tud keresni a rendőrség, ha akar. szóval elbújni nem lehet.
2011. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát de ez nem ilyen fokoztok vannak benne hogy mitttom én 1-2-3 ilyenek? mert ott van az is hogyha csak akar..

mert nem tudom mire számítsak.

Rájöttem hogyha leállítom meg vissza az internetet akkor 2 fajta ÍP-cím jelenik meg vagyis csak az eggyik.. csak váltakozik..

2011. dec. 18. 17:56
 6/6 anonim válasza:
fészbóké nemjönnek ki ;)
2011. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!