Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google milyen sorrend...

A Google milyen sorrend szerint mutatja az oldalakat ha rákeresek egy valamire?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert hogyan tudnám azt megcsinálni hogy az én oldalamat dobja ki legalább az elso oldalon a keresésben ha egy bizonyos szót írnak be a keresobe .
2009. máj. 17. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizetni kell érte. Először hozza a fizetősöket.
2009. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez komoly ?

És a fizetosok után milyen sorrend van ?

2009. máj. 17. 23:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nem minden oldal fizet ezért mégiscsak érdekelne hogy aztán hogy is van .
2009. máj. 17. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Relevancia és látogatottság. Amúgy a google értékelési szempontjai szigorúan titkosak, tehát nem fogod megtudni, hogy miért az az oldal az első.

Tegyél meg mindent, hogy keresőbarátra optimalizálj, ne ingyenes tárhelyet használj, legyen sok linked külső domainokról és akkor esélyes, hogy jutsz előre.

2009. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"legyen sok linked külső domainokról" - ezt nem értem ,mire godoltál ? Nem vagyok annyira otthon ezekben a dolgokban .
2009. máj. 18. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok oldalról vezessen hozzád hivatkozás.

Pl. a lap.hu oldalaira is tedd fel magad, vegyél részt bannercserékben és ilyesmik.

2009. máj. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!