Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a wifit...

Miért nem engedi a wifit használni a gép?

Figyelt kérdés
Sziasztok abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy a számittógépem valamiért nem engedni használni a wifit pedig felvan telepitve minden ami kell és ugy van beállitva ahogy kell és mégsem engedi... azt is kiszokta irni hogy valami le van tiltva és nem tudjuk hogy miért csínálja ezt az én gépem , mert tesómén meg az a wifi meg jó... szerviz csomag 3 van rajta a routerem meg jelszóval védett. köszönöm elöre is a válaszokat :)
2011. dec. 15. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

" Miért nem engedi a wifit használni a gép? "


nem megsértődni , de nincs ilyen,hogy a gép dönti el,hogy mit enged használni,vagy mit nem enged,

a te géped egyértelműen rosszul van beállítva,azért nem tud csatlakozni a wifihez,

kellene neked egy hozzáértő ember,aki 5 perc alatt átállítaná a sz.gépedet ,és máris menne rajta megint minden

2011. dec. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellene a jelszó is talán!!!
2011. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

okés azt tudom hogy nem a gép dönti el és nem sértödök meg :) kéne szakember igen csak nem érnek rá ez a baj.. :S


kedves második válaszoló igen az okés tudom is a jelszót de hiába tudom ha belép 2-3 másodpercre ha kivág...

2011. dec. 17. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg azt,hogy frissited a wi-fi-d driverét.
2011. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez az hogy már mindennel lett próbálkozva na sebaj majd jön egy számtekos és megcsinálja más választásom nincs ezekszerint......
2011. dec. 20. 16:50
 6/7 LaFleur ***** válasza:
MAC-cím szűrő nincs bekapcsolva? (Minden wifi vevőnek van ilyen számkódja, amit a routerben lehet hozzáadni a kivételekhez, ami rákapcsolódhat)
2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó kérdés na majd meglesem köszike :)
2011. dec. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!