Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek működik jelenleg a...

Nektek működik jelenleg a Csajok és pasik alkalmazás Facebookon?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem egy lánnyal és pont ott tart a dolog, hogy megírjam neki az elérhetőségem, de ez a gané alkalmazás nem működik. Csak fehérség jelenik meg a helyén.
2011. dec. 15. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem működött.
2011. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked működik? Nekem folyton a barátértékelős oldalra ugrik, és nem tudom megnézni senkinek az adatlapját, pláne a fényképeit.
2011. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. működik még mindig.
2011. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a francba működik? Nektek milyen böngészőtök van? Nekem opera. Nehezen tölti be ezt a csajok és pasik oldalt, és ha töltök valamit az internetről, ritig kilép az opera és megszakad a letöltés. + még az üzeneteimet sem küldi el teljesen a csp-n. Firefox is ugyanezt csinálja ennél a semmirevaló alkalmazásnál.
2011. dec. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és megtöredezteti az összes fájljaimat a gépemen a csp. És még van pofájuk pénzt kérni, azért, hogy több pontod legyen, hogy bárkit megnézhess.
2011. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nálam is jó, jelentenem kellett a hibát az ügyfélszolgálatnak.
2012. jan. 1. 13:41
 7/7 Ritsuko válasza:

Leírnád az ügyfélszolgálat elérhetőségét?

Én már írtam az info@csajokespasik.hu-ra, jött is egy válasz, de az én következő válaszomat már nem is küldte el..

2012. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!