Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok facebookozni...

Hogyan tudok facebookozni telefonról?

Figyelt kérdés
A telóm T-mobile-os és nincs rajta vifi.Viszont pénz sincs rajta ezért ha be írom hogy 0.facebook.com akkor sem ad be semmit.De van rajta külön Facebook, de nem lép be.Valószínűleg internet kapcsolat kell hozzá nem?
2011. dec. 13. 14:53
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
A régebbi T-mobilos kártyákon ez a szolgáltatás (0.fészbuksi.kom) nem elérhető ... Érdeklődd meg a szolgáltatónál (1430-as számon) hogy a te kártyádon aktív e ez a szolgáltatás, és ha nem, akkor lehet e aktiválni. Ha nem, akkor szerezz be egy "új" kártyát :)
2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták mikor felhivtam a 1430-at hogy von le valamennyi pénzt :O
2011. dec. 13. 15:39
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:

[link]


Erdekes, mert díjmentesként reklámozzák.

2011. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:
Bár mondjuk, mindegy, mert úgyis csak december 31-ig lesz díjmentes:P
2011. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen énis ezt hallotam ahogy felhivtan a 1430at, hogy csak dec xy-ig lessz ingyenes, meg barátom hallota hogy valamennyi díjat számol fel.De szerintem nem számol fel díjat..De akkor mért nem megy a telomon. Ott van hogy belépés,és nem lép be mert net kapcsolat szükséges.
2011. dec. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!