Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom létrehozni a...

Miért nem tudom létrehozni a Gmail fiókomat?

Figyelt kérdés
Már csináltam többet is, most szeretnék anyukámnak egyet készíteni, de valamiért nem csinálja meg. Jól írom be a Word Verification kódot, elég hosszúságú jelszót adok, a felh.név nem foglalt stb. Mi lehet a baj? Szétver már az ideg miatta..
2011. dec. 12. 22:09
 1/4 Argloss ***** válasza:
Ki szokta írni, hogy mi a baja.
2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nem.

amúgy láttam mást is érdeklődni ugyanezzel a problémával kapcsolatban. ja és nem először regisztrálok ezt azt... ezért nem értem hogy egy gmail hogy engedheti ezt meg magának, hogy 3órán át nem tudok regelni.

2011. dec. 13. 01:29
 3/4 Argloss ***** válasza:
Úgy, hogy ingyenes. Ha még fizetős lenne jobban megérteném, de hibák akkor is vannak mindenhol... Főleg ilyen nagy rendszer esetén...
2011. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég pénzt kapnak ők a felhasználóktól, szóval szerintem nem azon múlik. amúgy ma sikerült regelnem, és ugyanúgy csináltam mindent. lehet tegnap terhelt volt, de akkor legalább hibát írhatott volna
2011. dec. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!