Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy lehet teljese...

Facebook-on hogy lehet teljesen letitkosítani az üzenőfalam?

Figyelt kérdés
Láttam pár ismerősömnél, hogy csak annyit ír ki, ha rámegyek az üzenőfalára, hogy There are no more posts, és nem is lehet rá írni. Hogy lehet ilyet csinálni? Olyan beállítás tudom, hogy van, hogy a bejegyzések ne látszanak, de én azt szeretném, ha az se lenne ott, hogy kivel lettem ismerős vagy kinek mit írok a falára análkül, hogy állandóan törölgetném.
2011. dec. 12. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Már rájöttem... De azért köszi, ismét megtapasztalhattam, hogy mennyire hasznos a GYIK...
2011. dec. 21. 15:29
 2/5 anonim válasza:
Le tudnád írni nekem, hogy csináltad ? Én azt szeretném ha az ismeretlenek nem látnák az üzenőfalam de nem találom a megoldást. Megköszönném ha leírnád nekem ide. 20/F
2011. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt állítottam be, hogy egyáltalán senki, az ismerőseim se lássák, hogy kivel lettem ismerős, kinek írtam az üzifalára meg ilyeneket. Azt úgy csináltam, hogy rámentem egy olyanra, amikor vki ismerőse lettem, lenyitottam jobb oldalt és kiválasztottam, hogy hide all, utána ugyanezt megtettem a mások üzifalára tett bejegyzésemmel, stb. A privacy settingsnél meg be lehet állítani, hogy ki írhat bejegyzéseket, illetve hogy azokat ki láthatja. Én ennyire jutottam, nem tudom neked ez megfelel e.
2011. dec. 28. 19:03
 4/5 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sikerült megcsinálnom :) Még egyszer köszönöm :)
2011. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! :)
2011. dec. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!