Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miez az új facebook hülyeség...

Miez az új facebook hülyeség hogy Nyomd le a Ctrl-t és próbáld megnyomni a Tetszik gombot :D? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:26
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
32%
őőőő talán próbáld ki és meglátod...
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
talán ne flegmázz hanem válaszolj a kérdésemre vagy ha nem vagy képes rá akkor inkább meg se szólalj. kipróbáltam nem történt semmi különös azon kívül hogy lájkoltam, ezért tettem fel a kérdést.
2011. dec. 12. 14:44
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

talán ne flegmázz hanem válaszolj a kérdésemre vagy ha nem vagy képes rá akkor inkább meg se szólalj. kipróbáltam nem történt semmi különös azon kívül hogy lájkoltam, ezért tettem fel a kérdést.


na látod...a kérdésedben benne volt a válasz is.

hülyeségről van szó. kipróbáltad semmi se történt. a válaszom meg éppen annyira volt megfelelő mint amilyen értelmetlen a kérdésed.

2011. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

miért a kérdésemet tartod értelmetlennek mikor maga a facebook kiírás az értelmetlen?


amúgy ilyen egyszerűen válaszolhattál volna elsőre is, normálisan, ugye hogy nem nehéz?


azért tettem fel a kérdést mert azt hittem én csinálok valamit rosszul, vagy nem veszek észre valamit.

2011. dec. 13. 05:45
 5/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
a kérdésed azért volt értelmetlen és felesleges mer kérdés nélkül is kipróbálhattad volna és akkor láthattad volna hogy egy hülyeségről van csak szó.
2011. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem csak azért van, hogy minél többen 'lájkolják' azt a bizonyos bejegyzést.-.-
2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!