Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok egy számítógépről...

Hogyan tudok egy számítógépről egy laptopra másolni?

Figyelt kérdés
Rádugtam a wifire a laptopot egy kábellal. De hogy találom meg a gépet?
2011. dec. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
"WiFi-re egy kábellal". Az igen... Használj inkább pendrive-ot!
2011. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgyértem a wifibe bedugtam, szóval nem wifin menne csak azon keresztül.

Szóval a net kábel bemegy a modembe onnan a routerba és onnan megy a gépbe. Na én a routerból a laptopra is rákötöttem mert van 4 kimenet.

Pendrivera nem fér rá amit másolni akarok...

2011. dec. 9. 15:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem wifi hanem router:D:D
2011. dec. 9. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell router, egy keresztkábellal öszekötheted az asztali gépet meg a notebookot. A teljes leírás szétfeszítené az oldal kereteit...
2011. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Összekötöm akkor csak úgy simán.

És akkor a total commanderbe látom a hálozatoknál?

Mert wifin tudok másolni csak ez elég lassú.

2011. dec. 9. 15:45
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Pontosan. Amúgy ma már nem is kell keresztkábelt használni, a mai hálókártyák már auto MDI/MDIX -ek és elég ha az egyik hálókari támogatja ezt. Persze a router -t is használhatod úgy, hogy mindkettőt kábelen kötöd össze, így alapból kap mindkettő IP címet, nem kell kivárni az APIPA -t, mert az lassabb.

Persze ha a hálókarik gigabitesek a router meg nem, akkor én is inkább a közvetlen kábelkapcsolatot javaslom.

2011. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!