Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy asztali PC Internettel és...

Egy asztali PC Internettel és USB-s Wireless adapterrel, és egy Wireless-es laptop. Mit csináljak, hogy internetezhessek mindkét géppel?

Figyelt kérdés

Az asztali PC-n a wireless adaptert AP módba állítva, a laptoppal meg tudtam találni a jelet és ki is írta, hogy konnektálva, de mit kell tennem, hogy a laptop az asztali PC internet kapcsolatát használja? Úgy tudom először is kell egy LAN a két gép között. Ha a wireless connected az még nem jelenti azt, hogy LAN van ugye?

Hogy hozzak létre helyi hálózatot? És hogy állítsam be a laptopot a másik gép net kapcsolatára? Két napja ezt heggesztem. Légyszi segítsetek részletes leírással, mert már eret vágok. Köszi


2009. máj. 15. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos... vegyel inkabb egy wifi-s routert. Sokkal olcsobb, mint ket napig szenvedni.
2009. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz b*meg, rendkívül hasznos választ adtál. Inkább ne írtál volna semmit. Ha nem értesz hozzá mi a szarnak pazarlod az idődet rám. Ráadásul engem is felhúzol. Igen én is gondoltam a routerre, de van egy usb-adapterem, és ha meg lehet így oldani akkor nem dobok ki 6-8 ezer HUF-t. Ezért is bátorkodtam ez ügyben feltenni alantos kérdésemet. Aki tud segíteni annak előre is köszönöm, aki meg csak ilyen "arc" válasszal tud szolgálni az inkább nyomjon egy "Zöld vissza nyilat" a bal felső sarokban.
2009. máj. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!