Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova másoljam a képeimet ha...

Lilaparduc kérdése:

Hova másoljam a képeimet ha megtelt az Iwiwem?

Figyelt kérdés
Már nemtudok több képet feltölteni iwiwre mert megtelt a kapacitás. Hogy tudok több képet feltölteni rá? Vagy egy mappát teli képekkel valahova felmásolni(nem egyenként) és úgy iwiwre kirakni linket? valami ötletet kérlek :/
2011. dec. 8. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Havi 100MB álla rendelkezésre. Ha ezt decemberben elérted, akkor idén ennyi volt, meg kell várni a januárt.

Legközelebb csináld okosan, ha százas mennyiségű képet töltenél fel. Kicsinyítsd le, felesleges egy 10 megapixeles képet felrakni, amikor az oldal kb 1600x1200-ban jeleníti meg. Kicsinyítsd le őket, maximum ekkora képek is nagyok lesznek feltöltve, de a méretük már csak 5-10%-a az eredetinek, mondjuk 1-2MB helyett 100-200kB.


Ha mindenképpen most akarsz megosztani, egy adatmegosztó tárhellyel lehetséges. Becsomagolod 1 rarba a képeket, hogy csak 1 fájl legyen. Ezt feltöltöd egy ilyen oldalra (data.hu, addat.hu, mediafire.com, zippyshare.com, stb...), majd az ott kapott linket ha megőrzöd, akkor letölthetőek onnan a képek 0-24 egy bizonyos ideig. Ezt a letöltőlinket pedig meg tudod osztani bárkivel.

2011. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már nem most telt be szóval fix nem havi 100mb van :S más ötletet segíts rajtam kérlek
2011. dec. 8. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ezt írja:

Tárhely adatok

Rendelkezésre álló havi tárhelyed: 97 megabyte

Felhasznált havi tárhelyed: 0 megabyte


Minél nagyobbak a képek annál kevesebbet kell ahhoz feltölteni, hogy beteljen ez a tár. 1MB méretűből elég 100, míg 100kB-osból 1000 képpel éred el a limitet, ezért érdemes kis méretű képeket megosztani.


Én így toltam fel pár hónap alatt 2000+ képet, és csak akkor állt le, amikor betelt a havi limit. Utána következő hónapban pedig nullázódott.

Ha nálad most nem lehet tölteni, mert elérted a limitet, nincs olyan beállítás az oldalon, amivel nullázni tudod. Muszáj megvárni a következő hónapot.

2011. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De új albumot nemtudok létrehozni... úgyvan hogy túraképeket teszek fel.. és mondjuk az alföldit nemrakhatom a dunántúli albumba... ujj albumot akarok létrehozni mert van új táj.. van vagy 30 albumom nemtudompontosan
2011. dec. 8. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet, hogy albumlimitálás is van. Emiatt nem lehet 30 (vagy valamennyi) albumnál több egy profilban. Én 17-nél megálltam, így még nem tapasztaltam ilyet, de elképzelhető ez is.

Ha ez lenne a probléma, akkor olyan tárhelyet kell választani, ami nem korlátoz, például direkt fotómegosztó oldalakat.

Hirtelen csak ez jut eszembe:

[link]

2011. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!