Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 ultimatet fel...

Windows 7 ultimatet fel raktam, és ezért szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a bajom hogy netezés közben folyamatosan fogyik a helyem a C-ről ahol a windows van a mert csak forumokat olvasok, e-mail, youtube és naponta ilyen 500mb vagy 1.5gb-t is lekap a semmire, és nem tudom hogy mi a baja mert XP-vel ilyet nem csinált!
2011. dec. 8. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Az "eltűnt" hely vagy a temp könyvtárban van, vagy a lapozófájl foglalja le.

Temp helye: C:\Users\[NÉV]\AppData\Local\Temp

2011. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a temp könytárt ki ürítettem és úgy is fogyik mikor netezek sajnos :(, cc cleanerrel is próbáltam már, töredezettség mentesítővel is
2011. dec. 8. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg mekkora a lapozófájlod. Windows akkor is nyomja oda a cuccokat, ha még közel sincs tele a memória, használati sűrűség alapján dönt.
2011. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak vírusod van, de feltételezem, hogy vírusirtót már elnyomtál.
2011. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DannyZuko ***** válasza:

vane gy ingyenes progi, a neve Ccleaner


szedd le és futtasd a tisztítást. szépen kipuciol neked minden szemetet. a többi részéhez ne nyúlj ha nem értesz hozzá.

2011. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi már meg oldódott a problémám a böngésző be állításában volt a gyórsító tár 1024mb-re volt alapból állítva, én meg le vettem 0-ra és így le veszi de ha ki lépek a böngészőből akkor vissza is adja a helyet :)
2011. dec. 8. 11:21
 7/7 DannyZuko ***** válasza:
És persze azt hiszed, hogy ezzel minden téren jót tettél :) Namost kérem szépen. Olyasmik mint pl a dns gyorsítótáer nem hiába vannak kitalálva. Ezek azok a szerver infókat tartalmazó dolgok, amik miatt pl jóval gyorsabb a weblapoknak az elérése stb... de ahogy gondolod... Szerinted miért nem javasolta ezt a megoldást senki? Mert nem tudta, hogy van ilyen, vagy mert nem ezt kéne csinálni? Nem rosszból, de birom amikor tanácsot kérnek és nyíl egyenesen ellentétes dolgot tesznek :) Hajrá!
2011. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!