Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell letölten ha azt...

Mit kell letölten ha azt írja, hogy Szükségem van DirectShow decoderre hogy legyen hang, le tudja játszani . Online filmnézés?

Figyelt kérdés
Szóval a hoome moovie oldalon letöltés nélkül szeretnék filmet nézni, és nincs hangja. Pedig már a divx plus progit is megszereztem hozzá, mert azt írja az kell hozzá. De hang nincs, legalábbis nem mindegyik filmen. Ja próbálkoztam már mindenfélre progikkal. beírtama keresőbe, hogy direct shoiw decoder, meg valami Ac3 formátumot is ír... milyen progi kell hozzá tudtok segíteni? köszi
2011. dec. 7. 17:52
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám az online-filmek.hu -n ha oda belépsz ott fenti sorban lesz olyan hogy segítség.Rákattintasz és lesz ott fekete betűkkel ball felső sarokban kijelölve az AC3 filter arra rákattintasz és letölti.utána feltelepíted a gépedre és működni fog a hang.Nálam bevált.Sok sikert
2011. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi aszem jó lesz :-)
2011. dec. 7. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtörtént, még nem megy...megnézem ha újraindítottam...lehet az kell még neki...
2011. dec. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!