Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem ajánlja fel bizonyos...

Mért nem ajánlja fel bizonyos oldalak fordítását a Google Chrome?

Figyelt kérdés
Be van állítva, hogy tegye meg, mégsem teszi. :( Azt hiszem az angol nyelvű oldalak fordítását nem kértem, mert az megy, de sokszor norvég nyelvű oldalt szeretnék olvasni és már azt sem fordítja. Pedig norvégul egy szót sem értek és akkor még egy ilyen színvonalú fordítás is megtenné.
2011. dec. 4. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrét választ a kérdésre nem tudok adni, de - mivel én is google chromot használok, leírom, nálam hogyan működik. A bővítmények közül telepítettem a Google Translate -t. Ez feltelepül a jobb sarokba. Itt aztán ha ráklikkelsz a telepítő ikonjára, beadja a fordítást. Direkt kipróbáltam norvég oldallal, és működik:) Különben nálam is előfordul, hogy nem kínálja föl a fordítást, ilyenkor jön jól a translate. üdv.
2011. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként nem tudom mi történt, mert eddig ez nem volt, de most, (nem telepítettem semmit), ha jobb gombbal kattintok egy oldalon, akárhol, akkor a menüben, bármilyen nyelvű oldalon vagyok is, megjelenik a "Fordítás magyar nyelvre" parancs is. :)

2011. dec. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!