Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iszonyatosan belassult a...

Iszonyatosan belassult a Firefox Mozillám. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi napokban iszonyatosan belassult a cucc. Mit mondtok, miért van ez? Kérte, hogy telepítsem az új fejlesztést, a 8-as számút. Nem akartam, de épp mivel lelassult, mondom, felrakom, s az majd megoldja. De nem, ugyanolyan szar maradt...:S


Ahogy olvasom itt a fórumot, látom, többek tapasztaltak hasonlót (lassú YT, lassú akármi). Szóval kérdésem, lehet valami központi hiba van?


Ha ne adj Isten nem, hanem nálam a hiba, akkor mit tehetek?

Köszönöm!


2011. dec. 4. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem böngésző gond van.

Az lehet a baj,hogy a sok böngészés során a gépedre került szemét(sütik,és talán vírusok,a TEMP és hasonló ideiglenes fájlokat tároló mappák tartalma) olyan mennyiséget érhetett el,hogy az már 100 megabájtokban sőt,lehet gigabájtokban mérhető,és az lassíthatja a gépet.

Ezenkívül lehet vírus,spyware,adware és millió egy dolog,amit így látatlanban nem lehet megmondani.Esetleg TeamViewerrel,ami egy olyan program,egy szoftver amivel bele lehet nézni idegenek gépébe az adott személy engedélyével,szóval ha ezt a programot letöltöd,telepíted(egyszerü,mint az 1x1) ,akkor szívesen belenézek a gépedbe és elvégzem ami szükséges.


Mi az az YT?

2011. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

YouTube:)


Köszönöm a segítséget. Igyekszem ránézni akkor a dolgokra, ha nem boldogulok, elképzelhető élek az ajánlattal.


Köszönöm!

2011. dec. 4. 12:29
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!!!

Ezt a helyedben kipróbálnám, jelentősen gyorsít. Telepíteni nem kell!

[link]

2011. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer mindkettőtöknek.

Nagy tisztítások árán sikerült...:)

Mindenfélét átfuttattam a gépen, letöltöttem sok progit. S végül valami rootie vagy mi volt a neve, az okozta a problémát. Eddig nem ismertem a szót. Állítólag az kevert be...


A lényeg, most már ha nem is hasít, de legalább olyan, mint korábban!:)

2011. dec. 20. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!