Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lájkokat szeretnék vásárolni....

Lájkokat szeretnék vásárolni. Hol tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Képes lennél fizetni érte? Nincs élet like nélkül, társadalmi rangot jelent annak mennyisége? Vagy valamilyen versenyhez kell, és ahelyett hogy az nyerne aki megérdemelné, helyette te nyerj, csak mert csalsz ilyen kiskapukkal?


Komolyan, virtuális elismerésekért jártok ide tarhálni idegenektől, bármi áron, csak legyen?

2011. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%

Tessék, it van tíz like, ingyen

like like like like like like like like like like

csak most, csak neked.

2011. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Priviben elküldöm a PayPal-omat. Mit lájkoljak?
2011. dec. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem készpénzben kell fizetni, de lásd, hogy milyen szorgalmas vagyok, ezt a hülye kérdést már lájkoltam is előre. Ja, és ez grátisz :)
2011. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szereztetek nekem egy jó estét! :D

A 2. különösen tetszett :D


1.-höz csak annyi hozzáfűznivalóm:

mivel jobb az, ha olyan nyeri meg, aki fú de menő csávó, mert van 4000 ismerőse, ebből ismer maximum 300-at, a maradék 3700 birka pedig zsigerből rászavaz, mert azt hiszi hogy akkor ő is olyan menő lesz?

2011. dec. 4. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én csak az elvről beszéltem. Képes lennél pénzért venni a népszerűséget? Nem különb attól, hogy hamis barátokkal veszed körül magad, csak hogy statisztikailag egy nagy szám legyen a neved alatt. Ő helyből irányítja a ál-barátokat, te meg megvennéd a fantomszavazókat kilóra. A vége ugyanaz, senki nem érdemelné meg a győzelmet, és nincs is olyan internetes szavazás amiben ne próbálnának meg csalni valamilyen módszerrel. Akkor meg minek? Valakit elégedettséggel tölt el az, hogy egy virtuális világban elért valamit, ráadásul ilyen módszerekkel? Túlságosan fel van értékelve a Facebook szerepe az életben.
2011. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most komoly, vagy csak rossz a szemem? Tudtam, hogy az emberek képesek értelmetlen, ostoba dolgokra, de ez most nekem is új!
2011. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelt.
2011. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lájk vásárlás....teszvesz.hu, vatera.hu, létezö biznisz a lájk adás-vétel....és nem vicc...
2012. ápr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
TÉNYLEG NEM VICC,BÁR TUDNÁM HOGY CSINÁLJA!!!
2012. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!