Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!A problémám a következő.Ha vendégségbe érkezem az egyik ismerősömhöz akkor az én gépem nem ismeri fel az internetet..Nekik Router osztja szét,két gépbe,és zavartalanul működik.Ha én bedugom a kábelt saját gépembe,akkor azt írja ki,hogy "Nem azonosított hálózat",alá pedig hogy "Nincs internetkapcsolat". Több forumon is olvastam ezt a fajta hibát,de sehol se találtam rá megoldást. Az operációs rendszerem Win7,pingelés,meg a szokásos alap dolgok (tűz fal blokkolás stb) már megnézve,de semmi. :(


Válaszokat előre is köszönöm!


Válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 3. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:

az írásodból az jön le,hogy lapival mész az ismihez,ahol van router

na most a lapiban meg van wifi,sokkal egyszerűbb volna neked azon rácuppanni a netre,minthogy ki-be dugdossátok a kábelt

2011. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod,Viszont wifivel se enged fel,a környezetbe levők meg kódoltak.Már semmire nem tudunk gondolni mi lehet a probléma..Az is megfordult a fejünkben hogy a szolgáltatónál valami IP fixálás van,ami 2 gépet enged üzemeltetni. :S
2011. dec. 3. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogyis van a szolgáltatónál fix ip,

simán a te lapiddal van gond,mégpedig valami rosszul van beállítva rajta,hozd el megcsinálom neked

XD

2011. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szétverem,nincs mese :P :))) Majd csak-csak meglesz előbb utóbb h mi a probléma..Azért köszi mindkettőtöknek :)
2011. dec. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!