Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reklámoznak így az iwiwen?...

Reklámoznak így az iwiwen? 2-3 naponta kapok levelet az iwiwen, az illetőnek sosincs képe, ismerősei, és semmi információ róla, csak hogy nő, Magyarország, Budapest.

Figyelt kérdés
.Időnként olyasmivel kapcsolatos reklám jön,ami épp aktuális az életemben,hozzáteszem,nem élem az életemet az iwiwen,tehát nem onnan jön az információ.A kérdésem az lenne,lehet ez puszta véletlen,vagy valaki szórakozik velem
2011. dec. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
elmagyaráznád röviden,hogy milyen jellegüek ezek a reklámok és hogy érted azt,hogy épp aktuálisak az életedben?Ha nem az iwiw en éled az életedet,vagyis nem osztasz meg ott mindent -képek bulikról meg mindenféle- akkor elméletileg csak reklám lehet,ami véletlenül épp beleillik abba a képbe,ami a te életedben zajlik.
2011. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor egy kedves ismerősöm elaludt a volánnál és lesodródott az útról2 nap múlva kaptam egy linket,ahol elalvásgátlót reklámoztak.Amikor ekcémás lett a kezem a Mannaszappan.hu-ról kaptam.Egyszer írtam üzenőfalra a facebookon egy barátnőmnek,hogy nem tudtam a névnapján felköszönteni,csak másnap,mert elromlott a gépem.Akkor 2 nap múlva kaptam az iwiw-en hogy "Lelassult a számítógépe,esetleg vírusos?"És egy szerelő neve.Néha pedig csak wellness szálloda,magas vérnyomás megelőzése,ilyesmi.Aki küldi egyik nap regisztrál,2-3 nap múlva kapok egy e-mailt,csak én tehát nem körüzenet,aztán 2-3 nap múlva még benéz az adatlapjára,aztán soha többet.Csak arra vagyok kíváncsi,reklámoznak-e így az iwiwen?
2011. dec. 2. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elég gyanús, én biztos nem nyitnék meg semmi linket amit ilyen levélben kapok... sőt a levelet is olvasás nélkül törölném.
2011. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!