Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miben nyilvánul meg, ha...

Miben nyilvánul meg, ha valakinek 60 Mbit/s-es UPC-s csomagja van bekötve?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
60Mbit/s avagy 7,5MB/s a letöltési sebessége maximum. Csúcsidőben ez lemehet akár 20Mbit/s-ig is.
2011. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy hol lehet észrevenni, hogy 60 Mbit-es a net? Gyorsabban tölti be a weblapokat, vagy torrenten gyorsabban tölti le a programot?
2011. dec. 1. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Torrent. Néhány perc alatt tudsz filmeket letölteni.
2011. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt teszteld le.


[link]


Miben nyilvánul meg? Nem tom. Nekem a 25 MBit is piszok gyorsnak tűnik, HD videókat nézek, tovább tart egy frissítés telepítése, mint letöltése. De van 120 Mbites csomag is, szóval valakinek, valamire az is kell.

2011. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A weblapok nem biztos hogy gyorsabban töltenek be. Ott fontos a ping, a szever milyen formában küldi az adatokat.. Pl egy gzip tömörítés jobb, mert mindent egy fájlban kapsz meg, nem kell külön külön kérned az összeset.
2011. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eddigi tapasztalataim:

Torrentről a szokásos 3.6 Mb/s-el töltött le, nem gyorsult semennyit. Alapjába véve pedig akármelyik letöltést nézem, mind 500 és 800 KBps-el tölt, sehol sem látok 60 Mbps-t..

2011. dec. 1. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog mindegyik 60megabittel jönni. Összbe annyit használhatsz.
2011. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, mostanra már értem:) Az a maximum, de annál legtöbbször kevesebb lesz.
2011. dec. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!