Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SMS-ben tettem mobilinternetet...

SMS-ben tettem mobilinternetet a telefonra, de az 590 Ft helyett csak 90 Ft-os vett le. Jó ez így?

Figyelt kérdés
"Díjmentes SMS" szolgáltatás keretében kértem Go Net S mobilinternetet a telefonomra, jött is pár perc múlva az üzenet a T-Mobile-tól, hogy sikeresen aktiválták. De a Go Net S 590 Ft-ba kerül, az egyenlegemből viszont csak 90 Ft került levonásra. Hova tűnhetett az a 500 Ft? Merhetek netezni, nem fog ezek után valamilyen módon felszámolni díjat?
2011. dec. 1. 12:40
 1/2 zeronibble ***** válasza:
Ha egy hónapon belül pont 500-at költöttél adatforgalomra, akkor nem vonja le újra. Itt elég jó fej a T.
2011. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak tudják, hogy mennyit kell levonniuk...én úgy csináltam, küldtem el az SMS-t, ahogyan leírták a honlapon. Csak nem akarom, hogy aztán levonjon egy csomót az egyenlegemből azért, mert szinte "nem fizettem" semmit, csak azt a 90 ft-ot úgymond.
2011. dec. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!