Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudja ezt valaki csinálni?

Meg tudja ezt valaki csinálni?

Figyelt kérdés
van itt ***** egy crc-hibás archívum. Próbáltam kijavítani WinRar-al de nem tudta megcsinálni. Ki tudná valaki "nyerni" nekem a használható részt a fájlból?

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 27. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sérült fájlt igazán senki nem fog tudni helyreállítani neked...
2011. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhhh, ez szívás. Nekem annyit sikerült elérnem, hogy amikor próbáltam javítani WinRar-al, azt írta ki hogy sikerült ("kész"). Tehát hogy megcsinálta. Ehhez képest viszont amikor a javított "rebuilt" ZIP archívumot ki akarom csomagolni, akkor megint csak ugyanoda jukadok ki ahol az elején, tehát hogy a fájl sérült.
2011. nov. 27. 16:15
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Két módszer :


1. Kitömörited Total Commanderrel.


kiirja, hogy rossz CRC és törli a filét, keresel vami file visszaállitó progit és azzal visszállitod a kitörölt filét.


2. Két Totalcommanderrel

2.1 Elinditod először az egyik TC-t majd a Másikat,

2.2 Az első TC-ben elinmditod a kitömöritést

2.3 Amikor a kitömörités olyan 60-70-80 %-nál tart (gép függő, milyen gyors a gép) akkor átlépsz a második TC-be és a létező fájlt (amit ép most bont ki az első TC) átmásolod valahová máshová.

Ha elég ügyes vagy akkor az első TC (a másolás miatt) nem tudja kitörölni a létrejött fájlt.


A létrejött fájl nem lesz 100 %-os, de az hogy mi benne a hiae nem tudod eldönteni, de ez MP3-nál ha csak 1-2 bát rossz benne nem biztos hogy nagyon vészes.


Sok sdikert.

Üdv.


Ja a link (2 commanderes módszer) : *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
CRC hibás RAR fájlt nem tudsz javítani, csak ha van mellé úgynevezett javítási jegyzék. Na ez nem szokott lenni. A CRC - mint a nevében (Cyclic Redundancy Check - Ciklikus redundancia ellenőrzés) is benne van - az állomány hibaellenőrzésére jó, tehát csak azt tudja neked megmondani, hogy hibás-e a fájl, hogy hol tér eé a hibátlantól azt sajnos nem...
2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!