Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem neveket ajánlan...

Tudnátok nekem neveket ajánlani facebookra?

Figyelt kérdés

pl. Hello Ani wok, --név--Wok jelölj, Ada Wok shija , csak simán Brigi, Csak lazán Viki....ilyenek kellenének, ha tudtok egy párat vagy egy oldit lécci segítsetek!

A név : Viktória és Renátával kapcsolatban(lehet tegeződni pl. Vikinél: Wiki, Wikcsoo, Wikca; Reninél: Reni, RenikeH, Reny


2011. nov. 26. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
EZ MOST KOMOLY?
2011. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs neved???
2011. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
legyen a neved: Nevezd át magad Gyula 6!
2011. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Rothadt PoOoZeR Whagyok Cshőőőő
2011. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nektek nem kell válaszolni!
2011. nov. 26. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Hello Ani wok????

[link]

2011. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

wok, shija, oldi


Ugye ez nem igaz!!!!!!!!!


A Wiki, RenikeH és egyéb agymenetek mióta tegeződés?

2011. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ha van olyan gondolkodású ismerősöd, mint az itt lévő felhasználók, és úgy gondolja hogy jelenti a profilodat hamis névhasználat miatt, azt a rendszer blokkolni fogja, és nem tudsz belépni?
2011. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22:30 hgallod nekem sok-sok ismerősömnek ilyen neve van...sőt....:)
2011. nov. 26. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, erre mondtam, ha van olyan ismerősöd, aki zavar. Persze ha mindenki aláveti magát a divatnak, akkor előnytelen kilógni. Mindenesetre az oldal szabályzata attól még ugyanaz marad, időnként itt is felbukkannak olyan kérdések, hogy "mit csináljak, letiltották a profilom", és utána derül ki hogy az ilyen nevek miatt. Nem megszólni akartalak, csak tudd hogy van ilyen.


A másik dolog, hogy a névváltoztatás limitált, nehogy egyszer ilyen kedved legyen - ilyen névvel, majd olyan kedved olyan névvel, és a végén rájössz hogy azt a profilt többször nem tudod átnevezni. Nem leszel mindig ~14 éves, és majd pár év múlva már nem lesz menő a Wikivagyok cshő és hasonló "newek".

2011. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!