Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen az internet explorer 9?

Milyen az internet explorer 9?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mibe kerül letölteni és megnézni?
2011. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom letölteni , te okos mert XP-m van ! xD
2011. nov. 25. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg mindegy, mert úgysem fogod használni. Amúgy semmi olyat nem tud, amit más böngésző ne tudna, hacsak azt nem nevezzük extrának, hogy csak Vistán meg 7-esen hajlandó csak futni, bár már előbbiben sem vagyok biztos.
2011. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó sza.r, csak annyi újítás van benne, hogy vannak benne fülek, mint a Mozillaban vagy az Operaban, de ugyanolyan fo.s, mint az előző 8.
2011. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Argloss ***** válasza:
49%

Azért 2 perc használat után nem kellene ennyire lehúznod KennyMcCormick.

Lényegesen gyorsabb, mint az előző verziók, szabványkövetőbb, és támogatja az újabb dolgokat is. Mai szemmel is használhatónak mondható böngésző, bár én inkább maradok a Firefox-nál.

2011. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én kipróbáltam, a 8-hoz képest nem sok újítás van benne, bár tény, jobban követi a szabványokat, és KICSIT gyorsabb, mint az elődei, de még mindig egy lajhár akármelyik másik elterjedtebb böngészőhöz képest. Meg talán kicsit biztonságosabb. :)
2011. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb, ám talán a leglassabb böngészőről beszélünk. Nekem elég jól működik, nagyon kevés probléma van vele, ami miatt esetleg Firefoxot kell használnom.
2011. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. akkor gondolom nem is érdemes letöltenem a 9-est , mondjuk én google chrome-ot használok annál egyik explorer sem lehet jobb !
2011. nov. 26. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Internet Explorer 9-es verziója nálam telepítve van, és villámgyors! Nem tudom, miről beszéltek ti nagy okosak, hogy lassú!! NEM IGAZ BASSZUS!
2012. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szimplán szar csak úgy mint a többi explorer
2012. febr. 6. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!