Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Máshol is rossz Debrecenben...

Máshol is rossz Debrecenben az UPC internetkapcsolat mostanában?

Figyelt kérdés
Debrecen, Homokkert. Tegnap du. 4-5 órán keresztül, ma reggel 8-tól du 15:30-ig használhatatlan volt. De kb. egy hónapja főleg hétvégén szarakodott a net. Ez a "nyomja meg a x gombot" hibabejelentő nem igazán működőképes. Az kuncsaft otthon idegbeteg lesz amíg a modem-router-wifi-laptop-PC stb. kiszűri, hogy nem nála van a hiba. Mert mindig erről akarnak meggyőzni még akkor is ha tudják, egy fél napja nekik van üzemzavaruk.

2011. nov. 25. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
"Azok, akik a UPC 10 megás internetcsomagját választották: elégedettek! Ők más kezdő internetcsomagot választottak: és csalódtak!" Nekem ezelőtt folyton szakadozott a net, de a hiba nem bennem, hanem az internetkapcsolatban volt. Elégedett vagyok. :-)
2011. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de nekem nem kezdő és alap csomagom van és már kb 7-8 éve vagyok internet előfizető.

Ne reklamálni akarok csak érdekelt volna, hogy a környékemen másnak is volt-e hasonló gondja? Mert több órán keresztül dugdostam-cibáltam a vezetékeket a hibát keresve. Nem hittem el, hogy a szolgáltató ilyet csinálhat, hogy pénteken 8-tól 15:30-ig nincs net.

2011. nov. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!