Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri ingyenesen játszható,...

Megéri ingyenesen játszható, pl. flash alapú játékokat írni?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata e téren, hogy ha valakinek van egy játék ötlete, akkor azt érdemes megírni, s lehet abból pénzt csinálni valahogy? Mert van egy játék ötletem, amit eddig fizikai értelemben létező kirakóként próbáltam eladni, de eddig nem sikerült. Arra gondoltam, hogy egy virtuális verzió tán népszerűbb lenne.
2009. máj. 12. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mivel nagyon sok ehhez hasonló alkotás van a piacon így neked valami nagyon új és ötletes játékot kell "kitalálnod". Ha bejön akkor a reklámokból lehet pénzt csinálni.
2009. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aaha, köszi, és ha feltesszük, hogy eredeti vagyok, :-) akkor hogy kell elindulni az ilyesmivel? Felrakom egy honlapra, és keresek hozzá hírdetőket és kész?
2009. máj. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!