Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek jo ptc es oldalakat?

Ismertek jo ptc es oldalakat?

Figyelt kérdés
ojanra gondolok hogy 2nap alatt ossze tudok szedni 1dollart es 2dollar a cash out

2011. nov. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Jót is ismerek, PTC-t is ismerek, de jó PTC-t...

Na azt nem.

Ahol napi egy dollár kapsz, az SCAM (igen, kijelentem). Ahol meg 2 dollár a kikérés minimuma, ott napi 1 centnél ne számolj többel.

A Neobux.com talán a legmegbízhatóbb, de befektetés nélkül semmit se ér a dolog.

G.

2011. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ilyen nem létezik. nem érné meg nekik.

viszont az egyetlen megbízható oldal ahol ha befektet az ember és foglalkozik vele akkor lesz biza haszna.

Na ez az INCRASEBUX és a BIGTIMEBUX.(a kettőnek közös tulaja van, Nelsonnak hívják) direkt nem a saját ref linkem adom meg mert így talán hihetőbb hogy ez tényleg jó oldal és nem csak emberekt gyűjtök magam alá.


én kb épp most tartok ott hogy keresek napi 0,8-1 dolcsit de már tag vagyok fél éve és csinálom gőzerővel.

2011. nov. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha bővebben érdekel akkor írj üzit. Vannak referálstratégiáim, hogy lehet a leggyorsabban sok pénzt keresni velük. Amúgy lehet neobuxon is keresni naponta akár több dolcsit, de ehhez kell egy fél év legalább, vagy pedig befektetni:) Szal ha bővebben érdekel vkit akkor írjon privátba
2012. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Én az 1 dollar ptc-t ajánlom, szerintem az a legjobb!

1 dollárt ad egy hírdetésre; PayPal-re 5000 dollártól kiküldetheted; és napi 51 hirdetés enged megnézni.

Link:

[link]

2012. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó 100%, hogy scam (kamu). NE regisztrálj!

G.

2012. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!