Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MyVIP - hol találom meg azt,...

MyVIP - hol találom meg azt, aki ismerősnek jelölt?

Figyelt kérdés

Ezer éve nem voltam fenn MyVIP-en, és ma úgy döntöttem, rákukkantok - és hát olyan szinten megváltozott az oldal, mióta nem jártam fenn, hogy szinte semmit nem találok...

Az Ismerősök gomb alatt ott virít pirosan, hogy "2 új jelölés", de hiába kattintok rá, nem jön be semmi, csak a már meglévő ismerőseim, illetve, hogy kiket ismerhetek.

Hol tudom megnézni, hogy ki jelölt be?


2011. nov. 24. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha rákattintasz, az ismerőseid jönnek be. Próbáld a mellette lévő nyílra kattintva lenyitni. Ha egyik módszer sem hoz eredményt, az is lehet hogy ezek a tagok már visszavonták a jelölést, és csak az értesítés maradt ott utánuk, esetleg azóta már törölték magukat.


Kapnod kell e-mailt is a jelölésről, benne a lehetséges ismerős profijával, onnan is meg kell tudnod nyitni az ő profilját.

2011. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!