Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki a franc nézegeti a képeim,...

Ki a franc nézegeti a képeim, ha titkosított? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Picasa Webalbumom van. Úgy állítottam be, hogy csak én lássam. Egy privát (titkosított) blogspot/blogger blogom van, az hozta létre a Picasa Webalbumot, hogy a blogba fel lehessen tölteni a képeket. Külön ritkán kattintok a képekre. Csak be vannak szúrva a blogba.
2011. nov. 24. 14:02
 1/4 Antimod ***** válasza:
Ennél azért többet kéne tudnunk. A blogból történő lehívás nem számít megnézésnek?
2011. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam mindent leírni. :)


Nem tudom, lehet. De a blog az privát (be lehet állítani, és akkor láthatja más ha engedélyezve van, de nincs engedélyezve senkinek). És akkor a régi képek többször az újak kevesebbszer lennének megtekintve, nem? Nálam meg vegyes a megtekintések száma.

2011. nov. 24. 14:39
 3/4 Antimod ***** válasza:
Kereső elől rejtve vannak? Tegyük fel, valaki Google képkeresőben keres valamire, és ez a kép bekerül a listába. (Mivel a Picasa Google termék, nagyon is elképzelhető, mint ahogy az, hogy eldugja a keresője elől, mivel titkosított.)
2011. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A blog az rejtve van a keresők elől, nincsenek meghívottak se, nem jelenik meg a bloglistában se. A Picasában nem találtam ilyen beállítást.
2011. nov. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!