Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik usb-s netet ajánlanátok...

Melyik usb-s netet ajánlanátok? Esetleg akinek van, pozitív vagy negatív tapasztalat? Ebből a fajtából is van korlátlan? E-mailezésnél a kapott, csatolt dolog megnézése adatforgalom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 08:17
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom.

Anno én is néztem vodánál, neki volt talán először elérhető áron korlátlanja, de az is úgy volt korlátlan, hogy "normál használat mellett", megkérdeztem, az mit jelent, és pl a torrent kliensek futtatása nekik már nem normál használat, (nagyon leterheli a hálózatot) és azt nem lehet. De böngészni annyit böngészel amennyit akarsz.


Azt nem tudom, hogy a stream-elt videók megnézhetők-letölthetőek-e ilyen esetben.

Jobb előre megkérdezni konkrétan, nincs benne semmi titok, ők is tudják, hogy az embereknek mire kell a net.


Végül mégiscsak maradt a kábeles megoldás.


E-mailnél, ha webmailt használsz, vagy IMAP-ra van állítva a lev. szerver, akkor ha csak nézed a leveleidet, akkor nem tölti le a nagy csatolt álllományt, csak a fájl megnyitásakor! Ha megnyitod a fájlt, letölti, az adatforgalom.

2009. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN NEM AJÁLOM EGYIK USB S NETET SEM

de hallottam rola hogy van olyan usb net amire nem kell szerzödést kötni

és ugy müködik hogy berakod a teló kártyát

ha van rajt lovetta netis van ha nix lovetta net nyet:)

de nix rá szerzödés

2009. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ceri ***** válasza:
Attól is függ hogy ahol használni akarod milyen a lefedettség. A pannont vagy a vodát ajánlom, a korlátlan t-com drágább. De kérdezd meg személyesen mind a hármat és olvasd el a prospektust.
2009. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!