Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismerősök?

Facebook ismerősök?

Figyelt kérdés
Az igaz h ha az adatlapodon azok az ismerősök kerülnek előre akiknek sokszor nézed a profilját? Adatlapodon a bal oldalt KÉPED ALATT az a tizenvalahány emberke..
2011. nov. 22. 21:39
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
marhaság...
2011. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Random. Egyedül a keresőben lévő találatokban hamarabb kerül listázásra az, akivel gyakran tartod a kapcsolatot, vagy nézed a profilját, hogy ne kelljen sokat keresni.
2011. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2xSü ***** válasza:
Nem igaz, legalábbis nálam nincs kapcsolat. Nem tudom egészen pontosan mi alapján kerülnek pont ők fel, de szerintem időről időre véletlenszerűen vannak kiválasztva. Esetleg más tényezők is befolyásolhatják. (Pl. azok az ismerősök, akikkel a legtöbb közös ismerősötök van, így az a 10 ember lehetőleg reprezentálja az ismerőseid körét.)
2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


na nesztek mondtam :DD

2011. nov. 23. 17:19
 5/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
ha mondtad akkor minek kérdezted?
2011. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kor még nem tudtam
2011. nov. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!