Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom összekötni a...

Hogyan tudom összekötni a blogomat a Facebook oldalammal? Úgy akarom ha valamit felteszek blogomra az megjelenjen a Facebook oldalamon is!

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:23
 1/2 compactegon ***** válasza:
szépen felmész a FB-ra. Oldal létrehozása. ott megadod a kért infokat, és ott ki is adja a kódot. eldöntheted, hogy csak like-gombot teszel bele (abba a div-be kell tenni a scriptet, amit kidob a FB, ahol látni szeretnéd nyilván., vagy olyat, ahol kiírja az utolsó tevékenységeket. (ez nem mindig friss meglátásom szerint)
2011. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olyan funkció nincs, hogy ha írsz egy bejegyzést a blogodra, az automatikusan felkerül Facebookra is.

Írd meg a blog bejegyzést, másold ki a url címét és azt illeszd be a Facebook posztodba. Legjobb, ha a blogbejegyzésben fénykép is van, mert azt a Facebook automatikusan látni fogja, és megjeleníti a posztodban.

Remélem segítettem.

2011. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!