Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A feltöltési sebesség a...

A feltöltési sebesség a hibás? (skpye)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem működik rendesen a skype-om. Ha bekapcsolom a kamerát, szörnyű lesz a hang és a képet se látni rendesen. Először azt hittük, hogy a kamera a hibás, úgyhogy gyorsan vettünk egy újat, de azután se lett jobb. Én Ausztriából hívnék magyaroszrágiakat, de a lakótársam, akinek fullra ugyanez a netcsomagja van LA-t hívja folyton és nála gond nélkül működik. Az otthoni gépen megnéztem az internet sebességét és tök normális számot adott ki, mind a letöltési, mind a feltöltési sebességnél. Most itt is megnéztem, a letöltési sebesség jó, a feltöltési viszont elég alacsony. Lehet ez a probléma?? Előre is köszönöm a válaszokat!! :)
2011. nov. 15. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi az az alacsony és milyen a webkamera
2011. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Letöltési sebesség: 8,18 Mbps (nálam)

Feltöltési sebesség: 0,64 Mbps (nálam)

Webkam: Genius iLook 310 (a másik félnél)

Az otthoni sebességet fejből nem tudom megmondani pontosan, de azt tudom, hogy a letöltési 5 Mbps fölött volt és a feltöltési 2 Mbps körül mozgott, mikor két napja néztem.

2011. nov. 15. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez a szám nem is számít alacsonynak? Bocsi, de abszolút laikus vagyok...
2011. nov. 15. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az kb 80 KB másodpercenként... nem a legjobb de nem is annyira szar
2011. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg nem tudom mi lehet a probléma. Mindenesetre köszönöm a gyors választ! :)
2011. nov. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!