Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok facebook-on...

Hogyan tudok facebook-on fénykép jelölést törölni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én vagyok kb. az ezredik, aki ezt kérdezi, de az eddig feltett kérdések mind a "régebbi" facebookra vonatkoztak. Azóta voltak újítások, és nem tudom, hogyan lehet a jelölést letörölni...:/
2011. nov. 13. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Tehát a kép alatt megjelenő nevedre viszed a kurzort.Ott megjelenik,hogy 'tagged by xy' és a 'megjelölés törlése'.Nyilván az utóbbira kattintasz.
2011. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam nincs ilyen, hogy megjelölés törlése....:O Annyi van ott, hogy "tagged by xy". Akkor nemis tudom törölni?
2011. nov. 14. 14:51
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Lehet már nem aktuális neked, de másoknak is adódhat itt probléma. Például én is most akartam törölni pár jelölést, kis keresés után megtaláltam hogyan is kell: a fényképre kattintva, jobb oldalon, ahol a téged megjelölő személy képe van: Engedélyezés az idővonalamon - Elrejtés az idővonalamról, és ott van egy olyan, hogy Megjelölés jelentése/eltávolítása. Onnan pedig szerintem boldogultok.

2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!