Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom ezt megcsinálni...

Hogy tudom ezt megcsinálni (nagyon fontos)?

Figyelt kérdés
Szóval van a nem kutya és az azt adom nekik úgy van h ha az oldalra hozzászólást akarsz írni akkor azt fb accodal megtudod csinálni? Hogy lehet ezt megicsnálni h az én oldalamon is fbs accal tudjanak hszeket írni?
2011. nov. 11. 17:36
 1/4 zeronibble ***** válasza:
Orrod előtt volt a megoldás, ahányszor találkoztál a dologgal. Elég kijelölnöd, hogy "Facebook social modul", és bepattintani a keresőbe... És nem megy el rá másfél-két nap. XD
2011. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS hogy tudom blog.hu s hozzászólás helyére beilleszteni?
2011. nov. 12. 12:23
 3/4 zeronibble ***** válasza:
Ha blog.hu-n senkinél se láttál, és a súgó se ír róla, akkor sehogy. Nem vagyok regisztrálva ott, nem tudom miben köti a kezedet. Ha nem lehet beágyazni, akkor biztos kopp van, ha meg lehet, akkor facebook-on írják, mit illessz be.
2011. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS milyen oldalakon tudom ezt bevezetni ?
2011. nov. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!