Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítenél? Már pár napja nem...

Segítenél? Már pár napja nem jó a freemailemben a levelezés, betölti, de nem tudok levelet írni, mert nem adja be az írósávot. Mit tudnék neki csinálni? Minden más jól működik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 08:11
 1/3 anonim válasza:

Tudom, hogy ez nem megoldás, de válts gmailre. Én sokáig filóztam rajta.. mert ugye akkor minden regisztációnál át kell írni a mail címet stb stb.. De megéri váltani mindenképpen.

Nekem nagyon gyakran volt olyan a freemailben, hogy az elküldött leveleket a címzett nem kapta meg, gyakran én sem kaptam meg a nekem küldött leveleket. Bejelentkezésénél "adatbázis hiba".. próbáljam később. Lefagyott.. stb stb..

2011. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cseréld le a jelszót. Ellopták a postafiókodat, én is kaptam saját magamtól angol nyelvű spamokat. (Nem tudok angolul). És ne engedd, hogy a böngésző megjegyezze a jelszót.
2011. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Próbából lecseréltem a böngészőmet (Mozillát) Google Chrome-ra, és most jól megy minden. Amúgy van gmamil címem is, de én személy szerint nem szeretem annyira.

2011. nov. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!