Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok linkeket...

Miért nem tudok linkeket megnyitni?

Figyelt kérdés

Az a problémám h akármilyen oldalon akarok linken keresztül egy másik oldalra átmenni, nem nyitja meg.

Semmit se csinál ha rámegyek egy linkre!!!


Először azt hittem csak FB-on van ez, de egyik oldalon se működik..(GYK-n se meg sehol).. Sőt pl hirkereso.hu-n is némely hírre ha rémegyek azt se nyitja.. Be kell írnom külön keresőbe..:P


Ja és ha meg akarok nyitni még egy oldalt neten (rámegyek az internet ikonra,(a már megnyitottat leteszem tálcára), akkor kb fél tized mp-ig felvillan a megnyitandó netes kezdő oldal, és ennyi. Nem nyitja meg.. Csak úgy bevillan...*-*


Mi lehet a baj?


Eddig nem volt ez:O


2011. nov. 4. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
mostmár egyik hírt se tudom megnyitni hirkereso.hu-n:/
2011. nov. 4. 14:44
 2/3 A kérdező kommentje:

becsuktam azt az egy megnyitott oldalt, utána meg nem engedett újat megnyitni:O egyet se..

újra kellett indítani a gépet h sikerüljön..

2011. nov. 4. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem tele van a te géped már vírussal,azért nem nyílnak meg a linkjeid
2011. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!