Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni, hogy...

Mit tudok csinálni, hogy kiderítsem?!

Figyelt kérdés

A barátnőmnél voltamm tegnap és kijelentkeztem facebookomról, de a barátnőm adatlapján még azt jelezte , hogy be vagyok jelentkezve.Nem tudom hogy a facebook e a rossz vagy valaki más be volt jelentkezve.. bár nem hiszem, mert bonyolult a jelszavam.. De ha mégis valahogy ki tudom deríteni hogy ki volt?? Várom a válaszokat!

22/F


2011. nov. 3. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A facebook biztonsági beállításaiban megadhatod, hogy ha az előzőektől eltérő helyről lép be valaki, akkor kapsz e-mailt vagy sms-t róla, ha te voltál az, adhatsz neki egy nevet (koli, iskola, munkahely, mobil, stb.) és onnantól azoknál nem riaszt. Viszont a facebooknak is idő kell, hogy frissítse az állapotokat, tehát ha 1-2 perccel később láttad magad belépve, akkor valószínűleg az még te voltál.
2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!