Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játszol SWAT 4. -et multiplaye...

Játszol SWAT 4. -et multiplayerben?

Figyelt kérdés
Most játszottam előszőr,de nagyon gáz,mert a swat 4 az taktikai játék,ahol a csapatmunka a lényeg.A multiban meg mindenki szalad világba,összevissza rohan,meg lövöldöz.Ennek így mi értelme?
2011. okt. 28. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Te hol a rákba játszol? Én mindig olyan szervert fogtam ki ahol kijelölünk egy kapitányt és az irányít minket a küldetésben...

Aki meg rohangál és lő összevissza azt kickeljük.

2011. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor elmondhatnád a szerver nevét a rákba?Amúgy sok szervert kipróbáltam,egyik sz@rabb mint a másik.Az egyiken VIP személyt kell kisérni,oszt amikor elkezdődik a játék,a VIP elkezd rohanni előre...hát kurv@ jó mit mondjak...az embereddel meg szaladni sem lehet olyan lassú.A másiknál rosszfiúkat kellett ölni,akik olyan ruhában voltak mint mi,csak más színűbe...ááááá tiszta szar.

Ja..arra a swat hungary-ra nem enged föl...

2011. okt. 28. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki sem kötelez hogy játssz vele...amúgy sem szar VIP modon hanem Coop-on játszok.
2011. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!