Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a YouTube-o...

Miért van az, hogy a YouTube-on bizonyos videókat nem lehet pl. Magyarországon megnézni?

Figyelt kérdés

Csak egy példa a sok közül: tegnap még gond nélkül tudtam a YouTube-on hallgatni Lady Gaga-tól a Poker Face című számot. Ma kikerestem a kedvenceim közül, de megjelent a piros sáv fent, hogy "Not available in your country". Beírtam keresőbe, ott is minden találatnál ezt írta ki. És már sokszor jártam így. Ha egyszer valamit feltesznek, akkor az miért nem lehet mindenki számára elérhető?? Végül sikerült megtalálnom, mert volt egy videó, amit csak ma töltöttek fel, azt érdekes módon még le tudtam játszani, de mondanom sem kell, gyorsan le is húztam, mielőtt ezt se lehet meghallgatni. Ezzel csak ezt érik el.

Miért van ez??


2009. máj. 2. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
jogi köcsögség. a kiadó bizonyos országokra korlátozta a megtekintést, ahonnan bevételt vár. a youtubeot sikeresen elkúrták. :( nem elegek nekik a milliárdjaik, több kell. kalózkodjon mindenki!
2009. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja értem már. Köszi szépen. Akkor marad a kalózkodás, maguknak köszönhetik.
2009. máj. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!