Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatnám meg valaki...

Hogyan tudhatnám meg valaki hol lakik az e-mail címe alapján?

Figyelt kérdés
Mert van egy idióta aki állandóan zaklat engem és a barátnőmet,hogy kinyír meg ilyenek,mert a csaj nem vele van.Hiába mondjuk neki,hogy fel lesz jelentve,akkor is fenyegetőzik.Azt mondja a rendőrök nem csinálnak vele semmit úgysem.A barátnőm meg nem akar rendőrségi ügyet belőle.Ezért gondoltam rá,hogy visszaírok neki s jelzem felé,hogy én tudom hol lakik.Hátha ettől megijed és lemászik rólunk.
2011. okt. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy.
2011. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fél a feljelentéstől, de attól nyilván megijed majd, hogy tudjátok hol lakik.

Te komolyan ilyen hülye vagy? :D

2011. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Emailből sehogy, illetve ha pl. t-com-os, akkor van egy cím amire előfizették a szolgáltatást, persze ezt nem adja ki a szolgáltató. Mondjuk freemail, hotmail és társainál sehogy nem fogod megtudni.


De ha a csaj miatt zaklat, akkor ismeri a csajt, és a leányzó is ismerheti őt, ebből meg az következik, hogy tudhatja is hogy hol lakik az emailbajnok, nem?

2011. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Talán az e-mail cím alapján a szolgáltató a rendőrségnek kiadhatja az IP címet, amiről be szokott lépni a levelezőrendszerbe.
2011. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Csinálsz egy másik e-mail címet, amiről boxolóként jól megfenyegeted.



2. De inkább rendőrség. Ők jó eséllyel megtalálják. Ha életveszélyesen megfenyegetett, kötelesek foglalkozni a dologgal.


3. Tiltólistára tenni a címet.

2011. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Blöffölni blöffölhetsz ezzel, hogy tudod hol lakik..mond van egy jó infós ismerősöd, aki lenyomozta az url címét és tudod ki z..ha nem akar magának nagyobb bajt még most fejezze be vagy komolyabb következményei lesznek
2011. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23:09 vagyok..nem url címet akartam énsem írni, bocsi, hanem ip-t:)
2011. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen "tudom a címed" szöveg úgysem nyerő.

Vagy tiltólistára teszitek és hagy főjön a saját levében, vagy tényleg feljelentitek, akkor a rendőrség kiderítheti.

2011. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ja!Bocs,de nem vagyok hülye csak az egyik hozzászóló meg is válaszolta mire gondoltam"Hátha megijed,hogy tudom hol lakik"Mert akkor gye elgondolkodhat rajta,hogy meri e vállani az esélyét annak a következménynek,hogy mi van ha ő tényleg bajba kerül a fenyegetései miatt.
2011. okt. 10. 01:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!