Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kép mentése html vagy php?

Kép mentése html vagy php?

Figyelt kérdés
egy php-ból szeretnék lementeni egy képet pontosabban (nem így ImagePNG($im, $mentes, 100);) hanem úgy, hogy aki felmegy a weblapra az tudja letölteni. Ha href-be írom a linket megnyitja ebben az ablakban nem pedig letölti, és nem szeretném zip-be vagy más tömörített mappába belerakni a képet.
2011. okt. 9. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szvsz ez így nem megoldható.

PHP-vel nem fogod befolyásolni, hogy a kliens böngészője mit csináljon a képekkel. Szép is lenne, mivel így mindenféle szemetet átküldhetnél a kliensnek.

Szvsz az archiválás lesz a megoldás.

2011. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én úgy akartam megoldani, hogy a felhasználó eldöntheti,hogy letölti-e és valahogy biztos meg lehet oldani, mert máshol is láttam már ezt a megoldást.


De azért köszönöm a választ

2011. okt. 11. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy kis példa, amiből kiindulhatsz, de szerintem ez nem böngészőfüggetlen megoldás:

[link]

Nálam Firefoxban nem működik, IE-ben viszont igen.

Én a helyedben ezt nem erőltetném, inkább archiválnám a fájlokat.

2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!