Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék iwiwre több...

Hogyan tudnék iwiwre több képet felrakni?

Figyelt kérdés
Mert mindig max. 2 képet tudok feltenni,és kiírja a harmadik képnél,hogy túlléptem a képek tárolására felállított tárhely korlátot.Pedig a myvipre nagyon sok képet tudok tenni.Mit tegyek a képekkel,hogy fentlegyenek? mert szeretném,ha nem csak kettő lenne.
2008. márc. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Át kell méretezned a képeket.Több ilyen program is van.Utána menni fog.

Az eggyik ilyen a Mihov Image Resizer.Én ezt használom és nagyon jó.

2008. márc. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, át kell méretezni.

Szerintem 640x480-as (max. 800x600) képnél nagyobbat nincs is értelme felrakni. Megismerni ennyiből is megismernek. Szerintem. Egy ekkora jpg mérete jóval 100k alatti. Szemben a digitális fényképezőgépből jövő, 800-900k-s vagy akár 1-2M-es képekkel.

Ha nagy képeket akarsz mutatni, akkor hozz létre egy folóalbumot a neten, és linkeld be az oldaladra (pl. a honlapom opcióval)

Ja és egy tanács. Ne felejts el beforgatni a képeket, ha kell, nincs kiábrándítóbb annál, ha az ember monitorján megjelenik egy állónak fényképezett kép fekvőként. Nálam az ilyen mindíg kiérdmli a "szerencsétlen birkapásztor" elnevezést... :)

2008. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Az is egy megoldás ha a fényképeződ felbontását kissebbre állitod.Nem kell mindig átméretezned ha fel akarod tenni az iwiw-re.
2008. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló válaszát nem javaslom megfogadni, ugyanis azzal, hogy minimumra állítod a felbontást, elveszted a lehetőségét annak, hogy minőségi papírképet hozz létre belőle.


Sokkal egyszerűbb ha "egygombnyomásos" programmal kicsinyítesz, az eredeti megtartása mellett. Hidd el, lesz amikor bánod, ha nincs meg az eredeti, minőségi kép!

2008. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Letöltöttem az Image Resizert,de nem igazán tudom használni.Ugyanis megjelenik a kicsinyítésre szánt kép,csak épp nagyban,és nem tudom,hol kellene beállítani.Mert konvertálást találtam,de a méret változtatását vagy hasonlót nem.Akinek van,az léci írja már le,hogy használja!

(Annyira nem vagyok hülye,szóval elég,ha csak címszavakban írjátok le:)

2008. márc. 21. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Windows-ban a kép kicsinyítése:

1. A kép másolása

2. START >>Programok>>Kellékek>>Paint

3. Szerkesztés>> Beillesztés

4. -Kép>>Nyújtás és döntés, ekkor megadhatod %-ban>>OK

vagy -Kép>>Attribitiumok, megadhatod egységben,(pl:cm.)>>OK

5. Fájl>>Mentés, vagy Mentés másként

6. Kijelölöd a mentés helyét, Megcímezed>>Mentés

2008. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!